СКАРАНИЦА
Регистрирајте се за целосен пристап!
Посети
semenax.co

Radio Blatec 2
Yugo-nostalgija radio
Radio Blatec Online
Latest topics
» Toto Cutugno
Нед Јан 20, 2019 8:58 am by Admin

» MiniTool® Power Data Recovery 8.0
Нед Јан 13, 2019 4:54 am by Admin

» David Bowie
Саб Јан 05, 2019 11:47 pm by Admin

» Tereza Kesovija
Саб Јан 05, 2019 2:09 am by Admin

» Adobe Illustrator CC 2017 x86-x64 RU-EN
Чет Јан 03, 2019 11:28 pm by Admin

» Jonce Hristovski
Чет Јан 03, 2019 12:02 am by Admin

» The Jimi Hendrix Experience - Live At Monterey
Вто Јан 01, 2019 10:02 am by Admin

» The Burning Plain (2008)
Нед Дек 23, 2018 3:40 am by Admin

» Divna Ljubojevic - Antologija
Саб Дек 15, 2018 6:02 am by Admin

Vremeto
BLATEC WEATHER

BackTrack 5 R3

Go down

BackTrack 5 R3

Пишување by Гостин on Пет Сеп 13, 2013 7:44 am

BackTrack 5 R3

Оперативен систем кој без инсталација само со бутирање може да послужи за хакирање на ваерлес ддос атак днс поисонинг и многу други работи(граден врз база на уних сите команди се во уних(сличен со линух)
download 
Код:
https://www.dropbox.com/s/px9670ugs7rtdjm/BT5R3-GNOME-32-VM.torrent
avatar
Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот